Výsledky Hradec Králové

Muži
pořadíjménovýsledek ve finálevýsledek v kvalifikaci foto
1.Jakub Hroník68,20 metrů54,00 metrů foto
2.Martin Gazdík63,10 metrů53,30 metrů foto
3.Michal Jílek57,03 metrů47,80 metrů foto
4.Břetislav Urbánek54,00 metrů56,70 metrů foto
5.Bohuslav Samek46,80 metrů foto
6.Jiří Vlček46,00 metrů foto
7.Pavel Mohrmann45,50 metrů foto
8.Radim Vaněček45,00 metrů foto
9.Lukáš Krupička43,80 metrů foto
10.David Kroft43,70 metrů foto
11.Viktor Vindiš42,90 metrů foto
12.Vojtěch Pražák41,40 metrů foto
13.Luboš Bitnar40,80 metrů foto
14.Jan Šťastný39,30 metrů foto
15.Jan Srba39,00 metrů foto
16.Jan Sobotka38,50 metrů foto
17.Daniel Pitra37,70 metrů foto
18.Petr Rosa37,40 metrů foto
19.Vít Machek37,00 metrů foto
20.Ondřej Vik36,70 metrů foto není
21.Miroslav Pešta36,60 metrů foto
22.Judi Shero35,00 metrů foto
23.Tomáš Kunc34,50 metrů foto
24.Jozef Primas34,30 metrů foto
25.Jaroslav Hroník34,20 metrů foto
26.Petr Krejza33,40 metrů foto
27.Miroslav Suchán33,00 metrů foto
28.Tadeáš Trejbal32,00 metrů foto
29.Michal Petřík30,70 metrů foto
30.Pavel Bulíček30,00 metrů foto
31.Jan Kopáček30,00 metrů foto
32.Petr Škop30,00 metrů foto
33.Daniel Komárek29,40 metrů foto
34.Matrin Kordina28,50 metrů foto
35.David Rambousek28,10 metrů foto
36.Jiří Hruška27,00 metrů foto
37.František Pauleš27,00 metrů foto
38.Tomáš Ptáček25,60 metrů foto
39.Petr Kapucián strarší25,30 metrů foto
40.Jan Sadílek24,70 metrů foto
41.Zdeněk Kocourek24,40 metrů foto
42.David Grinberg23,60 metrů foto
43.Jiří Bulak23,50 metrů foto
44.Filip Horníček23,15 metrů foto
45.Milan Vídenský23,10 metrů foto
46.David Veselský23,00 metrů foto
47.Stanislav Novotný22,60 metrů foto
48.Matěj Toutský22,40 metrů foto
49.Marian Petruška22,10 metrů foto
50.Lukáš Mencák22,00 metrů foto
51.Jan Hypius22,00 metrů foto
52.David Řeháček20,50 metrů foto
53.Stanislav Voska19,70 metrů foto
54.Jakub Gregora19,40 metrů foto
55.Jaroslav Ludkovský19,40 metrů foto
56.Vadim Kablukov18,80 metrů foto
57.Khishig-ochir Sainjargal18,70 metrů foto
58.Daniel Doucek18,40 metrů foto
59.Daniel Vik17,90 metrů foto
60.Pavel Dušek17,80 metrů foto
61.Dominik Hloušek17,60 metrů foto
62.Jiří Minařík17,40 metrů foto
63.Tomáš Klimeš16,70 metrů foto
64.Martin Vápeník16,30 metrů foto
65.David Charanza16,20 metrů foto
66.Karel Jakoubek15,30 metrů foto
67.Šimon Hátle14,80 metrů foto
68.Daniel Šidlikovský14,00 metrů foto
69.Marek Šruma13,80 metrů foto
70.Roman Vintonyak13,00 metrů foto
71.Jiří Kadečka12,60 metrů foto
72.Lukáš Souček12,40 metrů foto
73.Filip Vecek12,20 metrů foto
74.Rostislav Kocián12,20 metrů foto
75.Šimon Chvátil11,60 metrů foto
76.Vojtěch Bláha11,20 metrů foto
77.Petr Kapucián11,20 metrů foto
78.Marek; Belas10,50 metrů foto
79.Štěpán Endler10,50 metrů foto
80.David Bavor10,40 metrů foto
81.Jakub Kmošek10,40 metrů foto
82.Kryštof Kyncl10,20 metrů foto
83.Lukáš Dvořák10,20 metrů foto
84.Tomáš Lenc9,60 metrů foto
85.Jakub Polák8,80 metrů foto
86.Tomáš Sejkora8,70 metrů foto
87.Milan Koky6,90 metrů foto
88.Max Kucej4,00 metrů foto

Ženy
pořadíjménovýsledek ve finálevýsledek v kvalifikaci foto
1.Kateřina Reehová48,10 metrů33,30 metrů foto
2.Radka Taichmanová28,10 metrů34,50 metrů foto
3.Pavla Mezeiová26,10 metrů30,50 metrů foto
4.Petra Hladíková25,90 metrů26,70 metrů foto
5.Andrea Martinů26,60 metrů foto
6.Kristýna Hradecká25,00 metrů foto
7.Barbora Černá23,00 metrů foto
8.Michaela Řičařová21,00 metrů foto
9.Mariana Petřáková20,00 metrů foto
10.Milena Bulaková19,20 metrů foto
11.Iveta Chlupová18,80 metrů foto
12.Šárka Sýkorová18,80 metrů foto
13.Markéta Kucejová17,10 metrů foto
14.P/etra Michálková16,40 metrů foto
15.Majka Tykalová16,30 metrů foto
16.Marcela Viková15,90 metrů foto
17.Ludmila Šafusová15,40 metrů foto
18.Jitka Vrbská14,50 metrů foto
19.Michaela Hladíková14,30 metrů foto
20.Gabriela Pourová14,20 metrů foto
21.Romana Roubalová14,00 metrů foto
22.Štěpánka Halberštáková13,80 metrů foto
23.Eliška Kozlerová13,30 metrů foto
24.Žaneta Boudová13,20 metrů foto
25.Nikola Trojášková13,10 metrů foto
26.Petra Pourová13,00 metrů foto
27.Adéla Jakubovistová12,50 metrů foto
28.Eva Nováková12,00 metrů foto
29.Marie Šimůnková11,90 metrů foto
30.Anna Vávrová11,00 metrů foto
31.Eva Čermáková10,80 metrů foto
32.Michaela Roubalová10,70 metrů foto
33.Silva Shero10,50 metrů foto
34.Jana Panošová10,30 metrů foto
35.Miroslava Křížková9,80 metrů foto
36.Soňa Tomiová9,80 metrů foto
37.Petra Stodůlková9,40 metrů foto
38.Marie Finkeová8,50 metrů foto
39.Veronika Skalická7,50 metrů foto
40.Kateřina Procházková7,15 metrů foto
41.Josefína Kinclová7,00 metrů foto
42.Stella Komárková7,00 metrů foto
43.Gabriela Haucková6,40 metrů foto
44.Ivona Zárubová6,00 metrů foto

Střední školy
pořadíjménovýsledek ve finálevýsledek v kvalifikaci foto
1.2. třída (Petr Sedláček) Gymnázium a SOŠ Hostinné415,60 metrů415,60 metrů foto

Základní školy
pořadíjménovýsledek ve finálevýsledek v kvalifikaci foto
1.7.A (Mgr. Navrátilová Zdena) ZŠ Josefa Gočára433,20 metrů433,20 metrů foto
2.5.A (bc. Václav Toman) ZŠ Josefa Gočára423,80 metrů423,80 metrů foto
3.7.B (Mgr. Iva Schejbalová) ZŠ Gočárova400,20 metrů400,20 metrů foto
4.5.třída (Mgr. Sylva Bečáková) ZŠ a MŠ Hořiněves347,90 metrů347,90 metrů foto
5.6.B (Alena Janková) ZŠ Habrmanova338,10 metrů338,10 metrů foto
6.7.třída (Mgr. Stanislava Hlaváčková) Základní škola K.J.Erbana a Mateřská škola Korálka Miletín320,80 metrů320,80 metrů foto
7.2.třída (Miroslava Křížková) ZŠ a MŠ Dolní Lánov264,50 metrů264,50 metrů foto
8.4.A (Mgr. Alena Rufolfová) ZŠ Gočára262,40 metrů262,40 metrů foto
9.4.třída (Mgr. Jitka Ulvrová)) ZŠ a MŠ Dolní Lánov244,40 metrů244,40 metrů foto


 
Web by www.internetportal.cz.