Výsledky Pardubice

Muži
pořadíjménovýsledek ve finálevýsledek v kvalifikaci foto
1.David Poláček69,70 metrů49,60 metrů foto
2.Michal Hudec63,50 metrů63,50 metrů foto
3.Petr Rýpar57,40 metrů46,70 metrů foto
4.Tomáš Seibert52,80 metrů48,70 metrů foto
5.Tomáš Jurič47,50 metrů45,40 metrů foto
6.Jan Fiala45,00 metrů foto
7.Petr Bareš44,40 metrů foto
8.Jiří Medard43,50 metrů foto
9.Petr Koucký41,90 metrů foto
10.Robert Horváth41,40 metrů foto
11.Ladislav Míšech41,30 metrů foto
12.Tomaš Absolon40,00 metrů foto
13.Dominik Smoran39,20 metrů foto
14.Jan Chvojka39,00 metrů foto
15.Jaroslav Jílek38,40 metrů foto
16.Vojtěch Matěna38,00 metrů foto
17.Jiří Matějka37,30 metrů foto
18.Jan Barva37,10 metrů foto
19.Marcel Zbořil37,00 metrů foto
20.Petr Oščiatka36,20 metrů foto
21.Jan Najman36,00 metrů foto
22.Tomáš Macek35,00 metrů foto
23.Petr Bahýnek35,00 metrů foto
24.Petr Bracuský35,00 metrů foto
25.Sváťa Hybler33,30 metrů foto
26.Jakub Nespražíš33,30 metrů foto
27.Petr Slavík33,30 metrů foto
28.Dominik Novotný33,10 metrů foto
29.Prokop Netušil33,00 metrů foto
30.Filip Kolbábek32,90 metrů foto
31.Juraj Konečný32,70 metrů foto
32.Kamil Patočka32,70 metrů foto
33.Petr Puncmann32,50 metrů foto
34.Oldřich Šálek32,40 metrů foto
35.Patrik Gašpar32,40 metrů foto
36.Kamil Miko32,20 metrů foto
37.Robert Muška32,00 metrů foto
38.Jiří Frisch32,00 metrů foto
39.Martin Poliščak32,00 metrů foto
40.Štěpán Kloboučník31,20 metrů foto
41.Tomáš Brichta31,00 metrů foto
42.Jan Bartoníček30,60 metrů foto
43.Leoš Božek30,00 metrů foto
44.František Novák29,80 metrů foto
45.Richard Neoral29,80 metrů foto
46.Martin Roudný29,60 metrů foto
47.Lukáš Kurbel28,70 metrů foto
48.Tomáš Mikan28,00 metrů foto
49.Kristian Gadžor28,00 metrů foto
50.Jan Šafář27,50 metrů foto
51.Miroslav Pešta25,90 metrů foto
52.Martin Hunka25,60 metrů foto
53.Martin Bauer25,50 metrů foto
54.Jiří Zdeněk25,50 metrů foto
55.Petr Němec25,20 metrů foto
56.Michal Doležal25,00 metrů foto
57.Pavel Kozel24,70 metrů foto
58.Jaroslav Krčál23,70 metrů foto
59.Tomáš Krulich23,50 metrů foto
60.Jan Balog23,10 metrů foto
61.Filip Černý22,20 metrů foto
62.Vojtěch Miler21,90 metrů foto
63.Lukáš Melichar21,70 metrů foto
64.Jan Kašpar20,00 metrů foto
65.Petr Kolisko19,50 metrů foto
66.Filip Vávra19,20 metrů foto
67.Miroslav Steiner17,30 metrů foto
68.Václav Roudný16,50 metrů foto
69.Pavel Gajdošík15,80 metrů foto
70.Tomáš Valenta15,50 metrů foto
71.Jan Baďura15,50 metrů foto
72.Vilém Netušil15,00 metrů foto
73.Vojta Fiala14,40 metrů foto
74.Stanislav Pružinec12,60 metrů foto
75.Marek Moravec11,20 metrů foto
76.Jakub Bednář10,20 metrů foto
77.Marko Makula7,00 metrů foto
78.Daniel Balda6,40 metrů foto

Ženy
pořadíjménovýsledek ve finálevýsledek v kvalifikaci foto
1.Elena Schmidtová38,80 metrů34,00 metrů foto
2.Kristýna Bednářová32,50 metrů26,00 metrů foto
3.Sára Taragošová31,30 metrů31,30 metrů foto
4.Simona Mádlíková24,40 metrů24,40 metrů foto
5.Senta Vítková27,90 metrů foto
6.Jitka Šimková26,00 metrů foto
7.Sára Doležalová21,20 metrů foto
8.Aneta Knichalová20,90 metrů foto
9.Petra Ňuksová20,50 metrů foto
10.Barbora Šrolová20,20 metrů foto
11.Martina Labuťová20,10 metrů foto
12.Denisa Vitouchová19,50 metrů foto
13.Helena Steinerová19,40 metrů foto
14.Martina Linková18,70 metrů foto
15.Saša Jindrová18,00 metrů foto
16.Martina Lédlová17,40 metrů foto
17.Tereza Schmidtová17,10 metrů foto
18.Liliana Chalupová17,00 metrů foto
19.Alena Mottlová15,70 metrů foto
20.Veronika Věříšová15,60 metrů foto
21.Marcela Horváthová15,30 metrů foto
22.Kateřina Fraňková14,60 metrů foto
23.Marcela Macková14,40 metrů foto
24.Olga Knápková14,30 metrů foto
25.Lucka Kozáková13,80 metrů foto
26.Nikola Fořtová13,20 metrů foto
27.Vlasta Valášková12,20 metrů foto
28.Milena Krsková11,70 metrů foto
29.Adéla Wurstová11,40 metrů foto
30.Jana Božková11,20 metrů foto
31.Renata Vašíková10,60 metrů foto
32.Helena Makulová10,20 metrů foto
33.Iva Moravcová10,10 metrů foto
34.Jana Kolisková9,00 metrů foto
35.Terezka Vašíčková8,80 metrů foto
36.Lenka Krčálová1,10 metrů foto

Základní školy
pořadíjménovýsledek ve finálevýsledek v kvalifikaci foto
1.5.třída(Mgr. Jana Píšová) Speciální MŠ, ZŠ PrŠ516,80 metrů516,80 metrů foto
2.7.třída (Mgr. Barbora Šrolová) ZŠ a MŠ Třebařov515,50 metrů515,50 metrů foto
3.6. třída - 10 žáků (Hrnčířová Lenka) ZŠ Týnec n.L.505,30 metrů505,30 metrů foto
4.3.,4.třída(Mgr. Zdenka Bělochová) Speciální MŠ, ZŠ PrŠ477,50 metrů477,50 metrů foto
5.6. B (Mgr. Ilona Havlasová) ZŠ Pardubice, Staňkova 128456,60 metrů456,60 metrů foto
6.6.třída (Mgr. Filip Kolbábek) ZŠ a MŠ Třebařov452,20 metrů452,20 metrů foto
7.VII. (Sylva Karbašová) Spes.MŠ, ZŠ a PrŠ Pardubice395,40 metrů395,40 metrů foto
8.2. (Mgr. V. Krčmárová) SpMŠ, ZŠ a PrŠ287,60 metrů287,60 metrů foto
9.Přípravná třída A, B (Brázdová, Kolmanová) Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola, Klášterní 52, Pardubice133,70 metrů133,70 metrů foto


 
Web by www.internetportal.cz.