Program 2012

Informace o programu akce Zahoďmobil v roce 2012

Akce Zahoďmobil je oficiálním Mistrovstvím České republiky v hodu mobilem do dáky. V roce 2011 vzešlo z třinácti uskutečněných krajských kol celkem osmasedmdesát mužských i ženských vítězů, kteří se utkají v připravovaném červnovém finále. Ve stejný den na stejném místě se bude konat i samostatné krajské pražské kolo, ze kterého vzejdou pro odpolední finále další vítězové.
 
Akce Zahoďmobil má za cíl propagovat třídění drobného elektroodpadu u mládeže a veřejnosti. V každém městě, se stále více objevují červené kontejnery ASEKOL na drobný elektroodpad (mobily, radia, fény a další) - přijďte si na akci Zahoďmobil vyzkoušet jaký je to pocit hodit si mobilem - ať už do kontejneru, nebo soutěžit v házení do dálky! Čeká na vás celá řada aktivit a atrakcí - co třeba si zakličkovat mezi eletrospotřebiči na Asekoloběžkách, soutěžit ve vzpírání mikrovlnné trouby nebo si poslechnout zajímavé kapely!
 
V programu naleznete řadu aktivit a atrakcí, které si můžete vyzkoušet - sami, s kamarády, se školní třídou, s partou nebo s rodinou - podívejte se na některé z nich:
 
  • Hod mobilem do dálky ze stoje (kategorie muži/ženy)
  • Hod mobilem na přesnost 
  • Vzpírání elektrospotřebičů
  • Slalom na Asekoloběžkách
  • Pozorování slunce hvězdářskými dalekohledy
  • Atrakce IQ parku
  • Skákací hrad
  • a mnoho dalšího...
 
Každý kdo přinese starou nefukční nebo i funkční ale nepoužívanou drobnou elektroniku (mobil, baterie, fén, radio, discman, elektronický budík apod.) od nás dostane speciální kupon jako "šrotovné" a automaticky se tak účastní losování o nejmodernější telefony od firmy SAMSUNG. Losování proběhne těsně před začátkem koncertů. V roce 2011 jsme celkem obdarovali 39 šťastlivců, kteří si odnesli Samsung Galaxy ACE.
 
Přijďte si vyzkoušet, jaké to je hodit mobilním si telefonem do dálky a soutěžit tak o některou z cen od SAMSUNGU! Nebojte se rozloučit se s vašimi starými milovanými mobily, které vám již léta leží v šuplíku v kanceláři nebo v obýváku a pojďte je hodit do červeného kontejneru ASEKOL - i takto můžete vyhrát nový zbrusu telefon! 

Harmonogram:

 9:00        - začátek akce, program pro školy i veřejnost
 9:00 - 17:00   - pražské kolo - kvalifikace
17:30 - 18:00   - finále pražského kola
18:00 - 18:15  - Norbert Peticzký a Band - vystoupení
18:15 - 19:00   - celorepublikové finále
19:00 - 19:30   - Elektrošrot Band (Jan Zadražil, Michal Pavlíček ml., Jiří "Kulich" Novotný, Jan Lacina)
19:30 - 20:00   - vyhlášení výsledků, losování o ceny
20:00 - 21:30   - David Koller a Koller Band
21:30        - Afterparty

 
Web by www.internetportal.cz.